10 Ara 2009

Ya..

Ya sen gel
Ya umudun gitsin..
Yokluğun etimi kesiyor
Umudun beni zehirliyor..

3 ebe:

Profösör 16 Aralık 2009 11:30  

Bir an bir yanda; bugüne kadar kadınlarla ilgili edilmiş lafların kutsallığına gölge düşürmeyen, duygu, düşünce ve davranışlarıyla gönül tahtının sahibesini hoş tutacak, onu saygı çerçevesinde yücelterek şımartmayı bilecek kadar çok sevecen, kadınını iyi anlyan doğru bir adam, iyi bir insan tasavvuru belirdi gözümde..

Öbür yandan da; beyaz atlısını bekleyen bir masal kahramnı gibi, bütün değerlerle kutsanmış yüreği güzel bir kadın.. İkisi de aynı denklemin içinde yer alan bir mukadderat.

Bir zamanların olimpiyat şampiyonunun güzel kızı ve güzel sporcusu, atlet "Nadya Comanaçi; " Kırk yaşında mutluluğu buldum." diyor. Sanırım asimetrik olmaya gerek yok. Aynaya baktığınızda kendi yansımanızı simetrik olarak nasıl görüyorsanız; beyaz atlınız da kendisini sizin varlığınızda buluyor. (Yazıların ilgi çekici; sürçü lisan ettiysek affola.)

PeoNy 15 Aralık 2010 16:35  

PuCCa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bir yorumlarınnı oku lütfeen?!
Tamam ünlüsün anlıyorum ama coooook önemli bir sey .. tamam acıkcası senin kadar ünlü degilim. Hatta takip eden kişi bile yok blog sayfamı.. ama bi baak? yeni aldım zaten sayfayı. Asıl amacım bakmanda degil yanii bi yerden ulaşşman bana<<<<!!! :D:D :D Böyle diyorum ama cok büyük bir insan bekleme de karşın da ;)
neyse ben""""" PeoNy """" bakarsn cok mutlu olurum :D:D:D eger bana ulasamazsan diye soyluyorum:::::::
2. kitabı da cikarrrr!!! kendin için degil benim için :D
senin kitabını okudugumdan beri baska kitapları okuyamıyorumm..

gereksiz 11 Aralık 2011 05:14  

varlıın fazlalıkk senn sevgılıı yokluun bosluk ne bela bıseysn sen çek gıt denmıo gtmede ne halt yıosan terkettm sevgnı sende terket hadı benı